İhtiyacınız olan herşey tek panelde!

Profesyonel web sitenizi bugün açın

Sizin için hazırlanan işlevsel modüllerden ihtiyacınız olanı kullanın, olmayanı kapatın. Kolay kullanım, sınırsız renk. Birbirinden farklı tasarımları önizleyin size en uygun olanı sitenizde tek tuşla yayına alın.

  • Hızlı Kurulum / Dinamik Yapı

    Seçtiğiniz hazır tasarım alan adınıza bağlı olarak kurulum yapılır, yönetim paneli tarafınıza iletilir.

  • Google Ads Uyumlu

    Google reklam optimizasyonu artıran kodlama yöntemi ile maaliyetleri düşürün.

  • Çoklu Tasarım Seçenekleri

    Seçtiğiniz temanın görünümlerini, alternatifleri ile tek tuşla değiştirin ya da özelleştirin.

  • Müşteri Memnuniyeti

    Satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da destek ücretsizdir. Her adımda yanınızdayız.

Neden İla Portal kullanmalısınız?

Sıkça Sorulan Sorular

İla Portal Nedir? Neden Tercih Etmeliyim?

İla Portal içerisinde birden fazla tasarım ve modülleri bir arada içeren, web sitesi hazırlama (cms) sistemidir. 14 Yıllık tecrübesi ile İla Bilişim markasıdır. Bayi ve müşteri tarafından gelen feedbacklerle geliştirilen İla Portal (cms) tüm ince detaylarına kadar özenle kodlanmıştır. İla Bilişim müşterilerine hızlı, kesintisiz hizmeti uygun fiyat politikası ile vermektedir.

Yazılımı Kendi Sunucumda Barındırabilir Miyim? FTP / Plesk / Cpanel Veriyor Musunuz?

Maalesef. İla Portal satın aldığınızda size, 2GB alan (host), 10 Adet kurumsal mail (info@siteadresi.com gibi), 20GB Aylık trafik sitenize özel 1 YIL hediye etmektedir. Destek merkezi tarafından ticket açarak daha aktif paketler için teklif alabilirsiniz. FTP CPANEL PLESK vs bilgisi paylaşılmamaktadır.

Bayilik Avantajları Nedir?

İla Portal bayilerine kendi imzalarını kullanma olanağı sunmaktadır. Gelişmiş bayilik sistemi ile portal alımlarında %30 a kadar ek indirim / kazanç sağlamaktadır. Bayilerine minimum fiyatlandırmalarla portal yapısına ek ihtiyaca göre yazılım desteği sunmaktadır. Kazançlı bayilik sistemimize kayıt ücretsizdir. Bayilerine / iş ortaklarına sıfır sermaye ile kendi işini kurma fırsatı İla Portal da! Web sitesi pazarlayarak kazanmaya bugün başlayın.

Fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır? Nasıl sipariş verebilirim?

Satın aldığınız portal (adet = yıl) siparişinize göre fiyatlandırılmaktadır. 1 adet eklediğiniz ve satın aldığınız portal 1 yıllıklık kullanım içermektedir. İzleyen yıl bitiminde aynı şekilde yenileme (adet=yıl) yapılır. Sektörünüze özel hazırlanmış İla Portal hazır temasını ek taleplerinizle beraber Sepete Ekle butonu ile öncelikle sepetinize ekleyiniz. Sonra adımları takip ederek üyelik gerçekleştiriniz. Ödemenizle beraber siparişiniz alınır. Kurulum yapılarak tarafınıza yönetici paneli gönderilir. Satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da destek talebi oluşturarak alabilirsiniz.

Beyaz eşya teknik servis teması muğla şehrinden satın alındı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç