Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK İLKESİ
1. İLA BİLİŞİM, MÜŞTERİ ’nin tüm bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini taahhüt eder. Gerek İLA BİLİŞİM gerekse herhangi bir üçüncü şahıs veya firma MÜŞTERİ’ye ait özel bilgilere teknik olarak erişemeyeceği için bu taahhüt garanti altındadır.
2. Yazılım kiralama hizmeti İLA BİLİŞİM’ın sunucularında barındırılır ve hiçbir şekilde İLA BİLİŞİM dışında hiç kimse FTP erişimine, kaynak kodlarına müdahaleye,veritabanına erişim ve müdahale yetkisine sahip değildir.Yazılım kaynak kodları ve veritabanı İLA BİLİŞİM kontrolü ve erişiminde olup her hakkı saklıdır.MÜŞTERİ kaynak kodları ve veritabanı üzerinde kira karşılığı yararlanma hakkı dışında hiçbir hakka sahip değildir. Kodları veya veritabanının kendisine verilmesini talep edemez, 3.kişilerle
paylaşamaz ve kendisi de hiçbir şekilde alamaz.
3. Müşterinin yapacağı mail order ve kredi kartı odaklı satışlarda kredi kartı bilgilerini İLA BİLİŞİM kesinlikle sunucu üzerinde bulundurmaz. Burada doğabilecek kredi kartı yanlışlıklarından ve hatalarından; İLA BİLİŞİM, bu bilgileri sunucularında tutmadığı ve bu bilgileri görmediği için sorumlu tutulamaz. 3. kişilere ait tüm mali ve kişisel bilgilerle ilgili hukuki sorumluluk MÜŞTERİ’ye aittir.

MÜŞTERİ 6698 sayılı Kanun anlamında gerekli tedbirleri almak yükümlülüğündedir.
4. İLA BİLİŞİM herhangi bir kredi kartı dolandırıcılığına karşı müşterilerine 3D secure POS (3D Güvenlik Protokolü) Altyapıları’nın kullanmasını önerir. 3D Secure POS ile ilgili alt yapı İla Bilişim Portal  Paketlerinde başlıca büyük bankaların tamamında kullanıma hazır haldedir. İLA BİLİŞİM tüm bankalar için 3D Secure POS altyapılarının kullanım garantisini teknik nedenlerle verememektedir.

Şüpheli işlemlerde bankadan teyit alınmasını ve teyit alınmadan ürün gönderimi yapılmamasını önerir. 3D Secure POS kullanımında çıkabilecek problemlerden İLA BİLİŞİM sorumlu değildir. 3D Secure Pos
Sistemi kullanmayan müşterilerin kredi kartı işlemlerinde çalıştıkları bankalardan gerekli kart bilgileri teyidini almamaları halinde oluşacak zararlardan İLA BİLİŞİM sorumlu tutulamaz.
5. MÜŞTERİ ve İLA BİLİŞİM kendi aralarında yazılı, sözlü, manyetik ortamda veya başka bir şekilde aktarılan tüm fikir, bilgi, içerik, ticari işlemler, ticari ilişkileri ve belgeler hakkında gizlilik esaslarına
uygun hareket edecek, bu bilgileri sözleşmenin amacı dışında hiçbir şekilde kullanmayacak, dağıtmayacak, hiçbir şekilde üçüncü kişilere aktarmayacak, henüz kamuya duyurulmamış ürün ve
hizmetlere ilişkin her türlü belge ve bilginin gizli tutulmasını sağlayacak ve bu bilgilerin yetkisiz kişilerce kullanılmasını önlemek için azami güvenlik önlemlerini alacaktır.
6. Hali hazırda kamunun bilgisine sunulmuş olan veya yürürlükteki tüm mevzuat gereği ve/veya herhangi bir devlet otoritesinin isteği üzerine açıklanması istenmiş veya istenebilecek olan veya gizlilik yükümlülüğü kapsamından önce veya kapsam içerisinde olmayan bir başka üçüncü şahıs tarafından bağımsız olarak elde edilmiş bilgiler, gizli bilgi kapsamında olup bu maddeye istisna teşkil eder.

Neden İla Portal kullanmalısınız?

Sıkça Sorulan Sorular

İla Portal Nedir? Neden Tercih Etmeliyim?

İla Portal içerisinde birden fazla tasarım ve modülleri bir arada içeren, web sitesi hazırlama (cms) sistemidir. 14 Yıllık tecrübesi ile İla Bilişim markasıdır. Bayi ve müşteri tarafından gelen feedbacklerle geliştirilen İla Portal (cms) tüm ince detaylarına kadar özenle kodlanmıştır. İla Bilişim müşterilerine hızlı, kesintisiz hizmeti uygun fiyat politikası ile vermektedir.

Yazılımı Kendi Sunucumda Barındırabilir Miyim? FTP / Plesk / Cpanel Veriyor Musunuz?

Maalesef. İla Portal satın aldığınızda size, 2GB alan (host), 10 Adet kurumsal mail (info@siteadresi.com gibi), 20GB Aylık trafik sitenize özel 1 YIL hediye etmektedir. Destek merkezi tarafından ticket açarak daha aktif paketler için teklif alabilirsiniz. FTP CPANEL PLESK vs bilgisi paylaşılmamaktadır.

Bayilik Avantajları Nedir?

İla Portal bayilerine kendi imzalarını kullanma olanağı sunmaktadır. Gelişmiş bayilik sistemi ile portal alımlarında %30 a kadar ek indirim / kazanç sağlamaktadır. Bayilerine minimum fiyatlandırmalarla portal yapısına ek ihtiyaca göre yazılım desteği sunmaktadır. Kazançlı bayilik sistemimize kayıt ücretsizdir. Bayilerine / iş ortaklarına sıfır sermaye ile kendi işini kurma fırsatı İla Portal da! Web sitesi pazarlayarak kazanmaya bugün başlayın.

Fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır? Nasıl sipariş verebilirim?

Satın aldığınız portal (adet = yıl) siparişinize göre fiyatlandırılmaktadır. 1 adet eklediğiniz ve satın aldığınız portal 1 yıllıklık kullanım içermektedir. İzleyen yıl bitiminde aynı şekilde yenileme (adet=yıl) yapılır. Sektörünüze özel hazırlanmış İla Portal hazır temasını ek taleplerinizle beraber Sepete Ekle butonu ile öncelikle sepetinize ekleyiniz. Sonra adımları takip ederek üyelik gerçekleştiriniz. Ödemenizle beraber siparişiniz alınır. Kurulum yapılarak tarafınıza yönetici paneli gönderilir. Satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da destek talebi oluşturarak alabilirsiniz.

Kurumsal tema adana şehrinden satın alındı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç