İla Portal Kazançlı Bayilik Modeli

İla Portal Cms bayiliği ile kendi imzanızla kendi markanızla kendi ürününüz gibi web sitesi satışı yapabilirsiniz.

Sürekli yenilenen modern alt yapısı mimarisi, gelişmiş müşteri destek merkezi ile tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap veren İla Portal Cms sistemi bayisi olduğunuzda;

- Kendi imzanızı kullanabilirsiniz.

- Müşterilerinize özel demo site kurulumları talep edebilirsiniz.

- 4 ve üzeri alım yapmaya başladığınız andan itibaren %30 net indirim hakkı alırsınız.

- Modül geliştirme, müşteriye özel tasarım / modül gibi tüm alanlarda yazılım ekibimizden %50 ye varan indirimlerle revize talep edebilirsiniz.

- Site satışları ve yenilemelerinden pasif / aktif gelir modeli kendinize oluşturabilirsiniz.

Pazarlama bilginiz ya da zamanınız yok mu? İla Portal bayilerine özel, referansınız ile satış yapılan tüm paketlerde %30 net hakediş kazanmış olursunuz.


Bayilik başvuru: 0850 308 13 74

 

Neden İla Portal kullanmalısınız?

Sıkça Sorulan Sorular

İla Portal Nedir? Neden Tercih Etmeliyim?

İla Portal içerisinde birden fazla tasarım ve modülleri bir arada içeren, web sitesi hazırlama (cms) sistemidir. 14 Yıllık tecrübesi ile İla Bilişim markasıdır. Bayi ve müşteri tarafından gelen feedbacklerle geliştirilen İla Portal (cms) tüm ince detaylarına kadar özenle kodlanmıştır. İla Bilişim müşterilerine hızlı, kesintisiz hizmeti uygun fiyat politikası ile vermektedir.

Yazılımı Kendi Sunucumda Barındırabilir Miyim? FTP / Plesk / Cpanel Veriyor Musunuz?

Maalesef. İla Portal satın aldığınızda size, 2GB alan (host), 10 Adet kurumsal mail (info@siteadresi.com gibi), 20GB Aylık trafik sitenize özel 1 YIL hediye etmektedir. Destek merkezi tarafından ticket açarak daha aktif paketler için teklif alabilirsiniz. FTP CPANEL PLESK vs bilgisi paylaşılmamaktadır.

Bayilik Avantajları Nedir?

İla Portal bayilerine kendi imzalarını kullanma olanağı sunmaktadır. Gelişmiş bayilik sistemi ile portal alımlarında %30 a kadar ek indirim / kazanç sağlamaktadır. Bayilerine minimum fiyatlandırmalarla portal yapısına ek ihtiyaca göre yazılım desteği sunmaktadır. Kazançlı bayilik sistemimize kayıt ücretsizdir. Bayilerine / iş ortaklarına sıfır sermaye ile kendi işini kurma fırsatı İla Portal da! Web sitesi pazarlayarak kazanmaya bugün başlayın.

Fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır? Nasıl sipariş verebilirim?

Satın aldığınız portal (adet = yıl) siparişinize göre fiyatlandırılmaktadır. 1 adet eklediğiniz ve satın aldığınız portal 1 yıllıklık kullanım içermektedir. İzleyen yıl bitiminde aynı şekilde yenileme (adet=yıl) yapılır. Sektörünüze özel hazırlanmış İla Portal hazır temasını ek taleplerinizle beraber Sepete Ekle butonu ile öncelikle sepetinize ekleyiniz. Sonra adımları takip ederek üyelik gerçekleştiriniz. Ödemenizle beraber siparişiniz alınır. Kurulum yapılarak tarafınıza yönetici paneli gönderilir. Satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da destek talebi oluşturarak alabilirsiniz.

Sürücü kursu teması adana şehrinden satın alındı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç